Spoznajte zaujímavosti zo sveta čokolády a vína
Vychutnajte si výnimočnosť chutí spočívajúcich v netradičnej kombinácii kvalitných vín a slovenskej čokolády v priestoroch historickej pivnice zo 17. storočia.
Na čo sa môžete tešiť?
- 5 exkluzívnych vín z Malokarpatského regiónu
- 4 delikátne slovenské čokolády
- chuťovo vyvážený vínny destilát ako digestív
- drobný záhryz
- navštívite modernú expozíciu s najväčšou zbierkou historických vinárskych lisov v Európe
Minimálny počet účastníkov je 10 osôb, maximálny 27 osôb.
Kontakt:
Mgr. Monika CHVOSTEKOVÁ
monika.chvostekova@muzeumpezinok.sk
+421 911 404 053, +421 33 641 33 47
Termín degustácie určuje Malokarpatské múzeum na základe tel. objednávky na čísle +421 911 404 053 minimálne 2 týždne vopred.
Všeobecné informácie
Cena za degustáciu zahŕňa aj prehliadku pivničnej expozície múzea s multimediálnou prezentáciou Príbeh vína v Malých Karpatoch.
Informácie k objednávke degustácie
Dĺžka trvania prehliadky múzea a riadenej degustácie so someliérom je cca 120 minút. Každá ďalšia začatá hodina strávená v pivničných priestoroch po skončení moderovanej degustácie bude účtovaná poplatkom 50 €. Platbu prosíme zrealizovať pri odchode v hotovosti.
Informácie k objednávke degustácie s gastronómiou navyše
Ako doplnok k dobrému vínu môžeme pre vás pripraviť regionálne špeciality, väčšie občerstvenie so studenými misami, zeleninou, ovocím alebo teplým jedlom. Aktuálnu ponuku menu aj presný počet porcií vopred dohodneme spoločne.
Ktorýkoľvek z programov vám vieme poskytnúť v slovenskom, anglickom a nemeckom jazyku. Jednotlivé degustačné programy je možné zakúpiť si aj vo forme darčekovej poukážky.
Meškanie
V prípade meškania dlhšieho ako 30 minút Vás prosíme kontaktovať p. Moniku Chvostekovú, tel. +421 911 404 053 a informovať sa o ďalšom postupe. V prípade neohláseného meškania, ktoré presahuje 1 hodinu, si vyhradzujeme právo neuskutočniť objednávku a vzniknuté náklady uhradiť.